vitalni_1920na600_3-105

Witamy Cię w 2 Etapie Programu Vitalni do 100!

Gratulujemy Ci wspaniałych wyników osiągniętych w 1 Etapie Programu!!! Cieszymy się, że chcesz kontynuować swoją ścieżkę do vitalności. Nadal dzięki właściwej suplementacji oraz specjalnej diecie możesz poprawić swoje rezultaty.

2_etap

Drugi Etap Programu trwa 30 dni. Już w jego trakcie, a zwłaszcza po jego zakończeniu, zauważysz kolejne korzystne zmiany w funkcjonowaniu swojego organizmu.

Co musisz zrobić, aby to osiągnąć?

Drugim, niezwykle istotnym dla naszego zdrowia etapem (zaraz po detoksie i oczyszczeniu organizmu, który miał miejsce w Etapie 1), jest wyciszenie mikro stanów zapalnych, które powstają na skutek niezależnych od nas, niekorzystnych czynników środowiskowych t.j.: smog, niezdrowa żywność, stres. Na tym Etapie Twoim celem jest ograniczenie powstawania tych mikro stanów zapalnych, co przygotuje Cię do trzeciego – właściwego Etapu Programu Vitalni do 100. 

Dlaczego to jest takie ważne?

Stresujący tryb życia i niezdrowa dieta, oparta na wysoko przetworzonych produktach takich, jak: słodzone napoje, białe pieczywo, topione sery, wędliny z dodatkiem barwników i konserwantów, jedzenie typu fast food, osłabiają nasz organizm na wielu poziomach, w konsekwencji doprowadzając do poważnych chorób cywilizacyjnych. Współczesny tryb życia powoduje, że ciało cały czas znajduje się w stresie, co automatycznie wywołuje reakcję naszego układu immunologicznego. Niestety przewlekłe stany zapalne leżą u podstaw wielu chorób metabolicznych, zwyrodnieniowych i nowotworowych.

etap-2-kroki
z-czego-sklada-sie-drugi-etap

W drugim Etapie Programu Vitalni do 100, rekomendujemy stosowanie dwóch Suplementów diety marki COLWAY, których głównym zadaniem będzie przeciwdziałanie stanom zapalnym.

AXANTA COLWAY – to unikalny suplement diety, oparty na znanym i cenionym w medycynie wschodu naturalnym składniku zwanym astaksantyną.  Jest to związek z grupy karotenoidów, uważany za jeden z najsilniejszych na świecie antyoksydantów. Astaksantyna to przeciwutleniacz tysiące razy silniejszy od syntetyzowanej witaminy C.

Axanta to unikalne połączenie wyjątkowych składników, których autorska kombinacja stanowi swojego rodzaju „źródło młodości”. Oprócz astaksantyny znajduje się tutaj ekstrakt z czarnego pieprzu, który  wspomaga kluczowe dla naszego zdrowia: procesy trawienne, system immunologiczny, funkcjonowanie dróg oddechowych i oczyszczanie wątroby. Z kolei kompletny zestaw witamin z grupy B dobroczynnie wpływa na układ nerwowy.

axanta-vitalni

LunaCol COLWAY – to innowacyjny suplement diety, oparty o lunazynę- unikalne białko roślinne o właściwościach epigenetycznych, niezwykle pożądanych w profilaktyce nowotworowej.

 

detocol-lunacol

Kapsułki najlepiej przyjmować pół godziny przed posiłkiem, popijając wodą lub godzinę po posiłku. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.

etap2_dawkowanie
dieta-vitalni-do-100

Dieta Przeciwzapalna

Dieta przeciwzapalna, rekomendowana w drugim etapie Programu, jest niezwykle urozmaicona i w głównej mierze opiera się na pełnowartościowych, zdrowych składnikach takich, jak: warzywa, owoce, zboża, ziarna, orzechy, mięso, ryby, jaja, zdrowe oleje, zioła i przyprawy. W diecie dochodzą dodatkowe produkty zbożowe m.in.: płatki owsiane, chleb żytni na zakwasie, zarodki, wraca także nabiał w postaci: jogurtu, kefiru, sera mozzarella i sera koziego.

Nadal całkowicie eliminujemy z diety żywność wysoko przetworzoną, która obciąża nasz organizm i działa niekorzystnie na nasze zdrowie.

Twoje kroki w 2 Etapie Programu Vitalni do 100!

1. Pobierz ze strony zestaw materiałów niezbędnych, aby rozpocząć drugi Etap Programu.

2. Zapoznaj się z zaleceniami żywieniowymi i przepisami, przygotuj sobie listę zakupów, kup potrzebne produkty.

3. Nadal wykonuj i zapisuj pomiary parametrów swojego organizmu – zgodnie z pobraną ze strony www tabelką pomiarów.

4. Bądź aktywny na Grupie Vitalni do 100 na Facebooku – jeśli jeszcze do niej nie dołączyłaś/łeś, nadrób zaległości i dołącz jak najszybciej!

5. Dziel się z Vitalnymi swoimi przepisami i wrażeniami z drugiego etapu Programu.

6. Jeśli masz wątpliwości – skontaktuj się z osobą, która zaprosiła Cię do tego Programu.

7. Przynajmniej na 2 tygodnie przed zakończeniem drugiego Etapu Programu – zamów zestaw Suplementów rekomendowanych w trzecim Etapie Programu