1 etap vitalni do 100

Witamy Cię w 1 Etapie Programu Vitalni do 100!

I_etap

Pierwszy Etap Programu trwa 30 dni. Już w trakcie jego trwania odczujesz szereg korzystnych zmian, które poprawią jakość Twojego życia 
na wielu poziomach.

Od czego zaczniesz?

Na drodze do witalności kluczowe jest szeroko rozumiane oczyszczanie organizmu z toksyn,
pasożytów, grzybów, drożdżaków, bakterii i wydalanych przez nie szkodliwych produktów
przemiany materii. Dlatego, w pierwszym Etapie Programu Vitalni do 100, Twoim celem
będzie pozbycie się z organizmu tych wszystkich patogenów. Dzięki specjalnie opracowanym
przez dietetyka Vitalnych do 100: suplementacji i zdrowej diecie, oczyścisz swój organizm
i przygotujesz go do drugiego Etapu Programu, w którym skupimy się na wyciszaniu stanów
zapalnych.

Dlaczego to jest takie ważne?

Stresujący tryb życia i niezdrowa dieta, oparta
na wysoko przetworzonych produktach takich jak np.: słodzone napoje, białe pieczywo, topione sery, wędliny z dodatkiem barwników i konserwantów, jedzenie typu fast food, osłabiają nasz organizm na wielu poziomach.
To sprawia, że staje się on znakomitym środowiskiem dla rozwoju groźnych dla niego grzybów, pasożytów i bakterii, które „okradają go” z cennych składników odżywczych.

znak-detocol

Światowa Organizacja Zdrowia alarmuje: pasożyty,grzyby, bakterie i wirusy są jedną z najczęstszych przyczyn zapadania na choroby, będące bezpośrednim zagrożeniem dla naszego zdrowia i życia.

W pierwszym – przygotowawczym Etapie Programu Vitalni do 100, rekomendujemy stosowanie dwóch Suplementów diety marki COLWAY, których głównym zadaniem będziepomoc w skutecznym, a zarazem bezpiecznym (!), oczyszczeniu Twojego organizmu
z toksyn, pasożytów i bakterii, a także przeciwdziałanie stanom zapalnym.

DetoCol COLWAY –To suplement diety, stworzony tylko na bazie naturalnych ekstraktów, który w diecie oczyszczającej pomaga pozbyć się pasożytów, grzybów i bakterii. W produkcie zastosowano ekstrakty i wyciągi roślinne, znane i stosowane od wieków w ziołolecznictwie ze względu na swój zbawienny wpływ na nasz układ pokarmowy.
detocol-vitalni

LunaCol COLWAY – to innowacyjny suplement diety, oparty o lunazynę- unikalne białko roślinne o właściwościach epigenetycznych, niezwykle pożądanych w profilaktyce nowotworowej.

detocol-lunacol

Zasady Suplementacji 1 Etapu Programu

Kapsułki najlepiej przyjmować pół godziny przed posiłkiem, popijając wodą lub godzinę po posiłku. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.
dawkowanie

Dieta Oczyszczająca

Dieta oczyszczająca, rekomendowana w pierwszym etapie Programu, jestniezwykle urozmaicona i w głównej mierze opiera się na pełnowartościowych, zdrowych składnikach takich, jak: warzywa, owoce, zboża, ziarna, orzechy, mięso, ryby, jaja, zdrowe oleje, zioła i przyprawy. Z diety tej została całkowicie wyeliminowana wysoko przetworzona żywność, która obciąża nasz organizm i działa niekorzystnie na nasze zdrowie. Dlatego musisz rozstać się z cukrem, białym pieczywem, wędlinami, alkoholem i słodyczami. Uczestnicy pilotażu tego Programu potwierdzają, że to jest łatwiejsze, niż się z początku wydaje. Niesamowite korzyści, jakie odczujesz w dość krótkim czasie od rozpoczęcia tej diety, wynagrodzą Ci to wyrzeczenie z nawiązką!!!
dieta---3--etap

Twoje kroki w 1 Etapie Programu Vitalni do 100!

1. Pobierz ze strony zestaw materiałów niezbędnych, aby rozpocząć drugi Etap Programu.

2. Zapoznaj się z zaleceniami żywieniowymi i przepisami, przygotuj sobie listę zakupów, kup potrzebne produkty.

3. Nadal wykonuj i zapisuj pomiary parametrów swojego organizmu – zgodnie z pobraną ze strony www tabelką pomiarów.

4. Bądź aktywny na Grupie Vitalni do 100 na Facebooku – jeśli jeszcze do niej nie dołączyłaś/łeś, nadrób zaległości i dołącz jak najszybciej!

5. Dziel się z Vitalnymi swoimi przepisami i wrażeniami z pierwszego etapu Programu.

6. Jeśli masz wątpliwości – skontaktuj się z osobą, która zaprosiła Cię do tego Programu.

7. Przynajmniej na 2 tygodnie przed zakończeniem pierwszego Etapu Programu – zamów zestaw Suplementów rekomendowanych w drugim Etapie Programu.

8. Po zakończeniu 1 Etapu Programu ponownie wykonaj pomiary i wpisz je do swojej tabeli.