3 etap vitalnych

Witamy Cię w 3 Etapie Programu Vitalni do 100!

Gratulujemy Ci wspaniałych wyników osiągniętych po drugim Etapie Vitalnych do 100!!! Cieszymy się, że chcesz kontynuować swoją ścieżkę do vitalności. Pozostając w Programie Vitalni do 100 możesz nie tylko utrzymać osiągnięte rezultaty, ale także znacznie obniżyć ryzyko zachorowania na choroby nowotworowe oraz układu krążenia.

3_etap

Kontynuując Program Vitalni do 100 przez kolejne miesiące, a może nawet lata(!), z pewnością odczujesz długofalowe korzystne zmiany w swoim organizmie.

Co musisz zrobić, aby to osiągnąć?

Ostatnim, najważniejszym dla naszego zdrowia Etapem tego Programu (zaraz po detoksie i wzmocnieniu organizmu, które miały miejsce w poprzednich dwóch Etapach), jest utrzymanie Twojego organizmu w optymalnej równowadze i podtrzymanie osiągniętych rezultatów.

Zrealizujesz ten cel poprzez kontynuację właściwej suplementacji i przestrzeganie zalecanej w 3 Etapie Programu specjalnej diety. Wystarczy, że zostaniesz przy swoich nowych, zdrowszych nawykach, które do tej pory dzielnie wypracowałaś/łeś w Programie Vitalni do 100, a Twoje konsekwentne działanie zaprocentuje vitalnością na długie lata.

Dlaczego to jest takie ważne?

Niestety, nie na wszystkie czynniki środowiskowe mamy wpływ. Współczesny tryb życia powoduje, że nasze ciało nieustannie znajduje się w stresie, co wywołuje ciągle nowe mikro stany zapalne, leżące u podstaw wielu schorzeń. Do tego dochodzi nieuchronne starzenie się organizmu, co z kolei jest bezpośrednio związane z deficytem kolagenu. Postępująca z wiekiem utrata kolagenu, wpływa na osłabienie kondycji całego naszego organizmu. Dlatego nieprzerwana, aktywnie wspierająca nas, suplementacja i zdrowa dieta są dzisiaj po prostu koniecznością.

etap-3
z_czego_sklada_sie_3_etap

W trzecim Etapie Programu Vitalni do 100, rekomendujemy stosowanie dwóch Suplementów diety marki COLWAY, których głównym zadaniem będzie utrzymanie właściwej struktury i wydolności kolagenu ustrojowego oraz przeciwdziałanie stanom zapalnym.

Colvita COLWAY – najważniejszym składnikiem tego wyjątkowego suplementu diety jest najwyższej jakości aktywny biologicznie kolagen rybi – źródło kompletnego zbioru aminokwasów budulcowych, charakteryzujących się wyjątkowo wysoką biodostępnością. Aminokwasy te biorą czynny udział w odbudowie naszej matrycy kolagenowej, stanowiącej strukturę tkanki łącznej – kluczowej dla prawidłowego funkcjonowania całego naszego organizmu. Współdziałając metabolicznie z witaminą C, karotenoidami, selenem, chromem i cynkiem, tworzą optymalną bazę do regeneracji naszego kolagenu ustrojowego.
colvita-vitalni

LunaCol COLWAY – to innowacyjny suplement diety, oparty o lunazynę- unikalne białko roślinne o właściwościach epigenetycznych, niezwykle pożądanych w profilaktyce nowotworowej.

detocol-lunacol

Kapsułki najlepiej przyjmować pół godziny przed posiłkiem, popijając wodą lub godzinę po posiłku. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.

3etap_dawkowanie_colvita

Dieta Vitalna

Dieta rekomendowana w trzecim etapie Programu nadal jest niezwykle urozmaicona i opiera się na pełnowartościowych, zdrowych składnikach takich, jak: warzywa, owoce, zboża, ziarna, orzechy, mięso, ryby, jaja, nabiał, zdrowe oleje, zioła i przyprawy. Na tym etapie w diecie dochodzą dodatkowe produkty takie jak: warzywa strączkowe – niezwykle bogate w białko, mikro i makroelementy, ziemniaki, a nawet zdrowe słodkie desery.

Nadal konsekwentnie całkowicie eliminujemy z naszego jadłospisu żywność wysoko przetworzoną, bo jak doskonale wiesz – obciąża nasz organizm i działa niekorzystnie na nasze zdrowie.

danie-etap-1

Twoje kroki w 3 Etapie Programu Vitalni do 100!

1. Pobierz ze strony zestaw materiałów niezbędnych, aby rozpocząć trzeci Etap Programu.

2. Zapoznaj się z zaleceniami żywieniowymi i przepisami, przygotuj sobie listę zakupów, kup potrzebne produkty

3. Nadal wykonuj i zapisuj pomiary parametrów swojego organizmu – zgodnie z pobraną tabelką pomiarów

4. Bądź aktywny na Grupie Vitalni do 100 na Facebooku – jeśli jeszcze do niej nie dołączyłaś/łeś, nadrób zaległości i dołącz jak najszybciej!

5. Dziel się z Vitalnymi swoimi przepisami, wrażeniami i osiągniętymi w Programie rezultatami

6. Jeśli masz wątpliwości – skontaktuj się z osobą, która zaprosiła Cię do tego Programu lub wejdź na Grupę Vitalni do 100 na Facebooku, gdzie możesz skonsultować swoje wątpliwości z naszym dietetykiem lub z Vitalnymi

7. Przynajmniej na 2 tygodnie przed zakończeniem spożywanych porcji Suplementów– zamów kolejny ich zestaw, rekomendowany w tym Etapie Programu

 

Dzięki Programowi Vitalni do 100 możesz stać się witalnym aż do symbolicznej setki!